Saf Bakla Unu Burada

Ekmek temel gıda maddemiz. Katkısız ekmek yapabilmenin ilk şartı katkısız un kullanmak. Katkısız sağlıklı saf unlar uzmanlık alanımız. Daha çok üretmek ve raflara ürün doldurmak gibi bir hedefimiz yok. Sadece ihtiyacı olana ihtiyacı olan kadar saf un burada...

Saf Ekmek

Bakla Unu

Bakla Unu / broad bean flour

bakla unu

Bakla Unu

Bakla bakliyatlar arasında gizemli ve her derde deva konumunda olduğu gibi bakla unu da aynı şekilde faydaları bir çoktur. Bakliyat olarak eskiye nazaran daha az tükettiğimiz bakladan elde edilecek faydaları alabilmek için bakla unu kullanımı menfaatimize olacaktır.

Bakla unu kötü kolesterol ve kan şekerine olumlu etkisi ile ilgili bir çok bilgiyi araştırarak ve hekimleriniz vasıtası ile öğrenebilirsiniz.

Bakla ununu çorbalara kıvam artırıcı olarak ekleyebileceğiniz gibi fava olarak anılan zeytinyağlı ezmeninde kıvam ve lezzeti için ekleyebilirsiniz. Böylelikle fava daha etkin bir aromaya sahip olacaktır. .

Bakla unu kek, poğaça ve böreklerin yapımında glutensiz bir katkı olarak kullanılır. Bakla ununun sağlığa etkilerini araştırdıkça daha çok kullanmak isteyeceksiniz.

BAKLA UNU PAKET ALTERNATİFLERİ

Bakla Unu 250 Gr
Bakla Unu 500 Gr
Bakla Unu 750 Gr
Bakla Unu 1000 Gr

Bakla Unu sipariş vermek için sayfanın sağ sütunundaki sipariş ver butonuna tıklayınız !

Bakla Unu Fiyat / Kg / Kargo

  • Bakla Unu 250 Gr = 00,00 TL
  • Bakla Unu 500 Gr = 00,00 TL
  • Bakla Unu 750 Gr = 00,00 TL

Bakla Unu Satın Almak İçin

SİPARİŞ VER